Kalendář akcí Modrých hor

Co vás čeká v kalendáři akcí pro rok 2020 v Modrých horách?

Už v lednu a únoru probíhaly na Vrbici a v jejím blízkém okolí krásné nejen krojované plesy. Na konci února pro vás ZO Českého zahrádkářského svazu ve Velkých Pavlovicích přichystalo O víně při víně, kde jinde než ve Velkých Pavlovicích a v březnu můžete navštívit první vinařské akce tohoto roku i v Kobylí nebo Němčičkách.

Na Vrbici nám však vinařskou sezónu otevírá Výstava vín 4. dubna! A co vás od té doby v Modrých horách čeká?

Kalendář akcí

od dubna do června

Duben

12. dubna můžete společně s Velikonocemi oslavit jaro taky Velikonoční výstavou vín v Bořeticích. – Corek mám na období Velikonočních svátků volný!

18. dubna si můžete vybrat mezi Jarní Šlapkou tedy první jarní procházkou ve Velkých Pavlovicích nebo se můžete za vínem vydat Po kobylských uličkáchCorek už je však na tento termín obsazen.

25. dubna přijeďte koštnout krom dobrého vína i Vrbecké gulášeUbytování vám ráda poskytnu.

Květen

2. května se ve Velkých Pavlovicích otevřou Májové sklepyCorek je na prodloužený víkend od 30. dubna do 3. května volný.

9. května otevře sklepy Z kopca do kopca Vrbica! – Corek je na daný termín však už dlouho obsazen.

16. května přijeďte Májově putovat okolím Modrých hor na kole a kdo si troufá i pěšky – Corek je volný! A uschovává i kola 😉

30. května se otevřou sklepy Kraví hory v Bořeticích! – Mám obsazeno.

Červen

Kdo má rád dechovku může přijet 7. června na Festival mladých dechovek Mirka Pláteníka do Velkých Pavlovic – volno

Kdo má rád sport, doporučuji Němčičky a jejich Vinařský triatlon, který se koná 13. června, ale pozor zaregistrujte se včas!

13. června se bude na Vrbici zpívat! Zazpívají vám Mužáci nejen z Vrbice, ale také z Kobylí a Němčiček a přidá se k nim také Přesúzní sbor z Velkých Pavlovic – to vše na Vrbici v hodové búdě! – v Corku je volno 🙂

20. června jsou v Kobylí Krojované hody! – v Corku je zatím místa dost!

A pro tentokrát bych to uzavřela 27. červnem a Expedicí krajem André tedy cyklostezkami na trase Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice, Vrbice, Kobylí, Němčičky, Horní Bojanovice a Kurdějov.


Kompletní kalendář akcí pro rok 2020 najdete na webu Modrých hor ze kterého jsem čerpala i já.

Zaujala vás některá z akcí? Ráda vás ubytuji! Šup na kontakt a pište, volejte, emailujte.

info@corek.cz

+420 739 307 014