O Corku

Pamatujete, jak jste byli malí a hráli jste si na velké? Až budu velký, bude ze mě doktor! A ze mě princezna! Víte, na co jsem si hrála já? Na to, že babiččina prvorepubliková vila není prvorepublikovou vilou, ale hotelem, kde se všichni rádi vracejí, personál pobíhá sem a tam a já chodím, kontroluji, zda paní Nováková dostala na pokoj snídani do postele, jak si přála a jestli má pán Novák vyleštěné boty. Zvedala jsem telefon se slovy “Dobrý den, Vila u Babiců, u telefonu Pája” a s radostí dělala rezervace na ubytování i zahradní slavnost.

Když jsem rostla, sen nemizel. Vystudovala jsem obchod se zaměřením na hotelový provoz, střihla si zkušenost v zahraničí, 4 roky strávila jako recepční na jednom malebném horském penzionu a rok za stolem hotelu, kde jsem se starala o všechny nástěnky, plakáty, vytvářela billboardy, aktualizovala weby, psala novinky a informovala o dění na sociálních sítích.

Nadešel však čas splnit si vlastní velký sen. A tak Vám tady se srdcem na dlani a se sklenkou kvalitního vína v druhé, představuji COREK, ubytování v soukromí ve vinařské obci Vrbice. Vedla k němu dloouhá cesta, ale já věřím, že bude stát za to. A Corek se stane místem, kde se budete všichni rádi vracet. Místo s duší a vínem.


Staňte se v Corku požitkáři, ať už tady chcete spolu-pracovat nebo odpočívat. Mám pro Vás místo, kde můžete být spolu, i kde můžete být od sebe. Pohodlné postele pro romantické duše i pro ty odvážnější, a především víno, protože toho nikdy není dost pro všechny.


A proč Corek?

Protože Coworking, tedy spolupráce; protože Recycle a Retreat, tedy recyklace a odpočinek a Korek tedy víno!