Zažijte léto na jižní Moravě

Projedete vinohrady na kole, vykoupete se v zatopeném lomu, ugrilujete si večeři, okoštujete ta nejlepší moravská vína a vyspíte se v těch nejměkčích v Česku šitých peřinách. Zkrátka zažijete to pravé léto na jižní Moravě.

Poslední volný termín

Srpen 24. 8.-27. 8. 2020

Rezervujte

Minimum platících osob jsou 4.
Vyberte si volný termín a vepište počet osob. Cenovou nabídku a další podrobnosti vám na to zašlu obratem.

Proč zažít léto na Moravě?

Nejměkčí peřiny

8 postelí ve 3 ložnicích s těmi nejměkčími v Česku šitými peřinami si můžete užít do syta i poslední den pobytu – check out máme totiž stejně jako check in ve 3 hodiny odpoledne.

Nepijte, koštujte

Okoštujte vína místních vinařů ať už na degustacích během letních otevřených sklepů nebo přímo na Corku. Upozorňuji však, že jsou vysoce návykové a špatně se ze sklepů odchází (dvojsmysl je tady v pořádku).

Večeře na grilu

Na dvorku, balkoně, nebo spodní zahradě, hlavně venku s vůní dřeva a dobře spárovaná s kvalitním vínem. Gril, dřevo, sekyrku ani bodla na špekáčky s sebou tahat nemusíte. Vše na Corku najdete.

Zasloužené koupání

V blízkém okolí máme hned několik zatopených lomů, koupališť, aquaparků a vodních nádraží. Dojedete k nim i na kole třeba po vinařských stezkách a koupání bude o to příjemnější! Kola si pak můžete na Corku i schovat.


Rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte mě oslovit na: info@corek.cz nebo +420 739 307 014