Po stopách opičky Emilky za mladým vínem

Vrbice, sklepy

Kalendář akcí Vrbice

Informace k akci:

Vinaři Vrbice Vás i letos srdečně zvou na poslední akci letošního kalendáře akcí – putování po vinných sklepech spojené s ochutnávkou prvních vín ročníku 2023 – Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem.

18. listopadu bude otevřeno 16 sklepů. Vzhledem k menšímu rozsahu akce je to ideální příležitost pro setkání s vinaři a rozpravám o jejich vinařské filosofii.

K akci:

18. listopadu vám vinaři Vrbice dají ochutnat svá mladá vína. Čirá, jiskrná a stabilizovaná do láhve nebo vás přizvou k vinařskému dobrodružství v podobě ochutnávky mladých vín právě takových jaká jsou teď.

KDE

Vrbecké pískovcové sklepy, lokalita Stráž

KDY

18. listopadu 2020, od 11:00 do 18:00 hodin

VSTUPENKA

To, co vás všechny právem zajímá, je, kolik bude stát vstupenka a kde ji koupit.

Cena je:
1350 Kč plná cena na místě
1150 Kč zvýhodněná vstupenka v předprodeji – lze koupit ZDE.

Vstupenka zahrnuje svozovou dopravu z obcí Kobylí a Bořetic,  identifikační náramek pro volnou degustaci vín ve všech otevřených sklepech, skleničku, katalog s mapkou, taštičku na krk, propisku, kupony na odběr vína v hodnotě 800,- Kč a doprovodný program. Zakončením celého dne bude ohňová show na kopci Stráž a tombola.  

Chcete se o akci dozvědět více? Prolinkněte se na stránky Vinařů Vrbice nebo Facebookovou událost akce.


V daném termínu Vám již ubytování nabídnout nemohu, ale rozhodně putování Po stopách opičky Emilkou za mladým vrbeckým vínem doporučuji zažít 😉