Po stopách opičky Emilky za mladým vínem – ZRUŠENO

Vrbice, sklepy

Kalendář akcí Vrbice

EDIT: Současná situace bohužel vinařům neumožňuje letošní akci Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem uspořádat. Ti z vás, kteří věřili, že se situace zlepší a na akci si vstupenky zakoupili budou brzy vinaři kontaktování. Na příští rok 2021 jsou již však známy termíny všech akcí. Věříme, že nás 2021 nezklame.


Původní informace k akci:

Vinaři Vrbice Vás i letos, v podivné době, srdečně zvou na poslední akci letošního kalendáře akcí – putování po vinných sklepech spojené s ochutnávkou prvních vín ročníku 2020 – Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem.

14. listopadu bude otevřeno alespoň 15 sklepů!

Akce je venkovní a nedochází v ní k hromadění účastníků na jednom místě, proto Vinaři Vrbice ke konání tradiční akce Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem svolili.

K akci:

Vinařské obci Vrbice se v okolí přezdívá “opičí hory” – prý se u nás hodně pije… Vinaři Vrbice se rozhodli udělat si legraci sami ze sebe a proto si opici Emilku zvolili jako svého maskota.

KDE

Vrbecké pískovcové sklepy, lokalita Stráž

KDY

14. listopadu 2020, od 11:00 do 18:00 hodin

VSTUPENKA

To, co vás všechny právem zajímá, je, kolik bude stát vstupenka a kde ji koupit.

Cena zůstává stejná jako loni:
1050 Kč plná cena na místě
950 Kč zvýhodněná vstupenka v předprodeji

Vstupenka zahrnuje identifikační náramek pro volnou degustaci vín v otevřených sklepech, skleničku, mapku, taštičku na krk, propisku, kupony na odběr vína v hodnotě 600,- Kč u registrovaných vinařů.

Chcete se o akci dozvědět více? Prolinkněte se na stránky Vinařů Vrbice nebo Facebookovou událost akce.


V daném termínu Vám již ubytování nabídnout nemohu, ale rozhodně putování Po stopách opičky Emilkou za mladým vrbeckým vínem doporučuji zažít 😉