Vánoce a víno

Vinařství SYFANY a jejich Vánoční bedna

Kája s Kubou ze Syfany dali dohromady super vánoční bednu. To, že jsou jejich vína skvělá, naturální, nefiltrovaná, bohatá na chuť, zkrátka boží, už jsem párkrát zmiňovala.. 😀 Ale ti dva mě zase překvapili a posunuli to dál.

Do Vánoční bedny pustili dvě novinky, dvě kupáže, Just RED a Just WHITE, to jsou vína, která vám budou dělat společníka, takový doplněk, třešničku na dortu času u stromečku, nemusíte nad nimi přemýšlet, zdlouhavě je připravovat, prostě si je jen užívat.

K tomu přihodili Ryzlink vlašský, ten se hodí ke kaprovi jako poleva na perníček. No a završili to bublinama, protože Silvestr, žejo. No, není to skvělý? Už mám jednu doma.. pro sebe. A ty?

A málem bych zapomněla, oni tam šoupli i degustační diář!

Co tedy ve vánoční bedně SYFANY najdete?

Just WHITE 19´ – Novinka! Kupáž bílých hroznů z jejich vinic – terroir Vrbice

Just RED 17´– Novinka! Kupáž červených hroznů z jejich vinic – terroir Vrbice

Sekt Nature brut 16´ – ideální na Silvestr

Ryzlink vlašský 17´– ke KAPROVI! Suchý, z akátového sudu, ze sprašových půd viniční trati Krátký.

 A jako bonus jejich KAPESNÍ DEGUSTAČNÍ DENÍK 

Vinařství BAŘINA a jejich Vánoční box

Parádní Vánoční box si připravil i Ondra z Vinařství Bařina. Jeho vína z vinotéky mizí málem rychleji, než je stačím doplňovat a tak trošku tuším, že bude oblíbená i tahle bedna.

Ondra jim dal speciální etikety s Vánočními motivy. Kdo by si rád jen tak neotevřel lahev s názvem Veselé Vánoce? A na 26. prosince zcela oprávněně lahev s názvem na Štěpána není pána?

Za mě super nápad, který jistě potěší i pod stromkem. A lahev s názvem Na štědrý večer, tak pod ním budete moci rovnou otevřít…

A co tedy ve vánočním setu Vinařství BAŘINA najdete?

VESELÉ VÁNOCE – Frankovka 2020 

ŠTĚDRÝ VEČER – Chardonnay 2020 

NA ŠTĚPÁNA NENÍ PÁNA – Dornfelder 2020 

NOVÝ ROK – Veltínské Zelené 2019 

Corek a dárkový poukaz

Život je skvělý hlavně díky zážitkům. Vánoce zase o společně trávených chvílích. Spojte to dohromady a darujte svým blízkým pod stromeček dárkový poukaz na zážitky, společné zážitky. Protože tady, na jižní Moravě, jich na vás čeká opravdu spousta.

Darujte zážitek

Dárkový poukaz vám ráda vytvořím dle vašeho přání. Pro jednoho nebo pro pět, na 2 noci nebo na celý týden, na konkrétní termín nebo univerzální. Je to jen na vás.

Stačí mi napsat na info@corek.cz a domluvíme to. Platba probíhá přes bankovní účet a vzápětí vám poukaz přistane v emailu připraven k tisku. 🙂