Dveře jsou vám otevřené

Tahle doba není lehká, ale dveře Corku jsou vám otevřené. Pracovní pobyty jsou Corku vlastní, stejně jako self service, který je tady standardním řešením už od začátku.

Malý průvodce Corkem

Před pobytem dostává každý z hostů Malého průvodce Corkem, kde se dozví vše potřebné. A co všechno v něm hosté najdou?

Pravidla check in a check out

Ty jsou jediné, od 3 do 3 nebudete nikým a ničím rušeni.

Stačí určeným kódem otevřít bezpečnostní schránku a odemknout a když budete odcházet, stačí zamknout a klíč dát zpátky do schránky.

Budete online (i offline)

Býti online vám odpírat nebudu, ba naopak, připojení vysokorychlostního internetu tady zajišťuje optický kabel. A když budete chtít být offline. Vypněte se. 😉

Aby teplo bylo

Topení i teplou vodu zajišťuje kotel. Regulujete si ji však sami, jak je vám jen příjemné.

Káva

Radši čerstvě namleté espresso z kávovaru nebo french press? Volba je na vás. Přednost může dostat i čaj, na výběr máte z více druhů.

Recyklujeme

Tady vše nepatří jen do jednoho koše, na Corku je košů víc. Corek je eco friendly, buďte eco s ním. Papír do papíru, sklo do skla, plast do plastu, bio odpad do hnědé popelnice a zbytek do komunálního odpadu. Já i planeta děkujeme.

Vyražte ven

Balkon, terasa, zahrada, pole, louky, lesy a vinohrady. Všude okolo a dost pro všechny.

Vína

Na jižní Moravu jezdíme za vínem, kdo by se taky divil, když je tak výborné!

Najdete ho ve vinotéce, v baru, ale i ve sklepech okolo Corku. A je ho tady dost pro všechny mlsné jazýčky.

Zkrátka

S nikým se nemusíte potkat, pokud nebudete chtít. Káva, čaj i víno. Vše je pro vás připraveno. I deky, které vás o chladnějších večerech zahřejí při posezení na balkoně nebo terase.

Utečte z města mezi vinohrady, do ticha a do měkkých peřin. V květnu i červnu mám poslední volné termíny… A jaké to jsou se můžete mrknout zde.